Niniejsza strona korzysta z plików cookie
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Przed rozpoczęciem psychoterapii zwykle potrzebne są 1-3 spotkania konsultacyjne. To czas, w którym wspólnie przyjrzymy się Twojej historii, omówimy trudności, z którymi się mierzysz, i zastanowimy się, jaka forma terapii będzie dla Ciebie najlepsza.
Podczas tych rozmów możemy też wstępnie określić cele terapii.
Często samo nazwanie problemów przynosi ulgę i staje się pierwszym krokiem do zmiany.
Konsultacje to także okazja, abyś zobaczyła/zobaczył, w jaki sposób pracuję. Relacja terapeutyczna opiera się na współpracy i poczuciu bezpieczeństwa – dlatego ważne jest, abyś czuła/czuł się komfortowo w tej przestrzeni.
Terapia indywidualna to bezpieczna przestrzeń, w której możesz swobodnie mówić o swoich myślach, emocjach i trudnościach.
Dzięki regularnym spotkaniom zyskujesz głębsze zrozumienie siebie, swoich schematów działania i przeżywanych uczuć.
To proces, który pomaga poradzić sobie z lękiem, stresem, obniżonym nastrojem czy trudnościami w relacjach.
Wspólna praca pozwala stopniowo wprowadzać zmiany, które prowadzą do większej równowagi i satysfakcji z życia.
Terapia to nie tylko wsparcie w trudnych chwilach, ale także okazja do rozwoju i budowania lepszej jakości życia na co dzień.
Terapia grupowa to przestrzeń, w której możesz dzielić się swoimi doświadczeniami i emocjami w bezpiecznym środowisku, słuchając jednocześnie perspektyw innych osób.
Dzięki interakcjom z grupą uczysz się lepiej rozumieć siebie, swoje reakcje i schematy relacyjne.
Wspólne rozmowy pomagają przełamywać poczucie osamotnienia, a wsparcie od innych uczestników daje siłę do zmian.
Terapia grupowa odzwierciedla rzeczywiste relacje, co pozwala na rozwijanie zdrowszych sposobów komunikacji i budowania więzi.
W terapii grupowej uczestniczy nie więcej niż 8 osób.